Wypożyczalnia samochodów elektrycznych we Wrocławiu

We Wrocławiu działa miejsca wypożyczalnia aut elektrycznych, które można wynajmować na minuty! Wrocław jest pierwszym miastem w Polsce, w którym uruchomiono tego typu system. Zainteresowane wypożyczeniem samochodu elektrycznego osoby mają do dyspozycji 200 aut osobowych. By skorzystać z usługi nie potrzeba nawet żadnego kluczyka! Wystarczy smartfon i odpowiednia aplikacja.

Osoby, które decydują się na korzystanie z samochodu nie płacą za przejechane kilometry, ale za każdą minutę użytkowania auta.

Kto może wypożyczyć auto elektryczne na minuty we Wrocławiu?

Kto może skorzystać z usługi wypożyczenia samochodu elektrycznego na minuty? Z takiej usługi może skorzystać każda osoba, która posiada prawo jazdy. Niezbędne jest również pobranie na smartfona odpowiedniej aplikacji, a także wymagana jest rejestracja użytkownika w systemie.

Auto można zarezerwować poprzez:

  • pobraną aplikację aut na minuty,
  • poprzez właściwą stronę internetową.

Po weryfikacji naszych danych, system udziela informacji o samochodach elektrycznych, dostępnych do wypożyczenia w najbliższej dla nas okolicy. Potwierdzamy rezerwację wybranego pojazdu i możemy zacząć przejażdżkę autem na minuty po wrocławskich ulicach!

Jak działa wypożyczalnia aut elektrycznych we Wrocławiu?

Wiemy już, że niezbędna jest odpowiednia aplikacja pobrana na smartfona oraz rejestracja użytkownika wraz z podaniem wymaganych danych.

Aplikacja pełni rolę kluczyka samochodowego. To właśnie dzięki aplikacji możemy otworzyć samochód, ale i zamknąć pojazd. Aplikacja wskaże nawet stan naładowania akumulatora! Opłaty naliczane są za każdą przejechaną minutę, ale jeśli będziemy chcieli zatrzymać się na kilka minut, wystarczy wybrać tryb postoju.

Po zakończonej jeździe nie ma potrzeby odstawiania auta do wyznaczonej stacji. Pojazd możemy po prostu pozostawić w miejscu, w którym parkowanie jest dozwolone i które znajduje się wyznaczonym obszarze. Jeżeli chcemy zostawić samochód w centrum miasta, nie musimy obawiać się o brak miejsc parkingowych! Samochody elektryczne na minuty mają wyznaczone miejsca parkingowe w samym sercu Wrocławia.

Co ważne, wszystkie auta elektryczne, które możemy wypożyczać w ramach wrocławskiej wypożyczalni samochodów na minuty są ubezpieczone..